Yılbaşına özel indirimleri kaçırmayın!

TÜRKİYE'NİN OYUN İÇİN TASARLANMIŞ ALTYAPISI!

Teknoboss

VERİ MERKEZİ

Oyun sunucularının sağlıklı çalışabilmesi için oluşturulmuş ağ topolojileri, yüksek ddos koruma çözümleri ile Teknoboss Veri Merkezi!

Altyapımız hakkında

Eğlenceniz için yanınızdayız

TeknoBoss Veri Merkezi ana omurgalarında 3 farklı ISP operatöründen fiber erişim sağlar. Genel savunma ve dağıtım sistemlerini Juniper, Cisco cihazlarla sağlar.

Oyun sunucularınızın korumaları ve erişilebilirliği için yurt içi 2x20G Uplink üzerinden Cogent, Türk Telekom ve TürkNET ile eşzamanlı ve yedekli olarak hizmet vermekteyiz.

Yurt dışı üzerinden gelebilecek saldırılara karşı Voxility, Serverius ve DDoS Guard sayesinde 2.7Tbps'e kadar mantıksal koruma ve hat kapasitesini siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz sağlıyoruz.

Yurt dışı gelen saldırılardan kaçan paketler ve yurt içi gelebilecek saldırılar için bütün trafiğinizi filtreleyen Fortinet, Arbor ve Mikrotik donanımsal cihazlarımız bulunuyor.

Bungeecord, bot saldırıları vb. çeşitli protokol saldırılarını da sizler için donanımsal firewall cihazlarımız üzerinden %99.9 çözümlüyoruz.

FiveM Sunucu Satın Alma,Minecraft Sunucu Satın Alma CSGO Maç Sunucu Kiralama gibi çeşitli hizmetlerimizde tamamen kendi altyapılarımızı kullanıyoruz.