Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz hakkında bu alandan bilgiler edinebilirsiniz!

Şirket Hikayemiz

4Cloud

4Cloud, Teknoboss Group bünyesinde barınan ve sektörün önde gelen teknoloji şirketlerinden birisidir.

Teknoboss Teknoloji, 2015 yılında kurumsal işletmelerin ihtiyaç duyduğu Network, Ağ Güvenliği, DDoS Koruma, CDN, Co-Location ve Data Center gibi bilişim hizmetlerini kesintisiz ve kaliteli bir şekilde sunmak amacıyla kurulmuştur.

4Cloud kurumsal çözümlerin yanında bireysel çözümlere de yer vermek amacıyla Hosting, Alan Adı, Sanal ve Fiziksel sunucular buna ek olarak yazılım alanında hizmetlerini sunmak için 2018 yılında kurulmuştur.

Misyonumuz

4Cloud, 7/24 destek konusunda bir fark yaratarak müşteri fark etmeksizin anında ulaşılabilirlik ve her alanda sürdürülebilir yazılım ve bilişim çözümleri üretir.

Vizyonumuz

Süreklilik sağlayabilecek büyük bir destek ağının oluşturulup müşteri memnuniyetini en uç noktaya taşımak ve ulaşılabilirlik garantilerini maksimuma yükseltmek.

Neden 4Cloud'u seçmelisiniz?

Her şeyin bir sebebi olmamalı, ama 4Cloud'u seçmek için sebebiniz çok fazla.

Ekonomik Fiyatlar

Sektörün en iddialı fiyatları, sektörün fiyatlarına göre oldukça uygun ve avantajlı ürünler sağlıyoruz. İndirimlerle sağladığımız ürünlerimizde müşterilerimizin toplamı 30.000₺'den fazla tasarruf etti.

7/24 Tam Destek

Alan ya da sektör farketmeksizin müşterilerimize 7/24 desteği sesli ve yazılı olarak her zaman sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sizin soru ve sorunlarınız bizim için her zaman çok önemli.

Yüksek Güvenlik

Tamamen sermayemize ait cihazlarımız ve teknolojilerimizle sizlere %99.9 DDoS Korumasını Voxility, Serverius altyapısıyla sağlıyor donanımsal Mikrotik ve Fortinet cihazlarımızla destekliyoruz.

Hakkımızda küçük bilgiler.

4Cloud
bugüne kadar..

  • 2000'den fazla müşteriye hizmet verdi..
  • Müşterilerine 30.000₺+ tasarruf ettirdi..
  • Gelen atakların %99.97'sini başarılı bir şekilde engelledi!

Bizlere sorman gereken sorular mı var?

Ne duruyorsun bizimle iletişime geç!

Bizimle iletişime geç

 

Bugün kendi siteni hazırlamak ister misin?

7.99 /aylık