Gizlilik Politikamız

Burada Gizlilik Politikamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gizlilik Politikası

4cloud.net.tr sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikası’nı kabul etmiyorsanız, lütfen 4cloud.net.tr sitesi üzerinde işlem yapmayınız. Bu Gizlilik Politikası 4cloud.net.tr için geçerlidir ve 4cloud.net.tr üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikası ile 4cloud.net.tr un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel Bilgi

Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz yada promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için 4cloud.net.tr sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi 4cloud.net.tr sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

Güvenlik

4cloud.net.tr verinin mutlak güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri almaktadır. Ancak hiçbir teknolojik sistem %100 güvenli değildir. 4cloud.net.tr un hatalı kullanım yada kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek yada minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz. Özellikle online işlem sırasında kullanılan kredi kartı bilgilerinin 128 bit şifreleme teknolojisi ile tarafınızdan alınıp bankaya iletilmektedir.

Toplanan Verilerin Doğruluğu

4cloud.net.tr ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik yada yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir yada silebilir.

Değişiklikler

4cloud.net.tr olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası’nı, Siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir yada kaldırabiliriz.

Bilginin Paylaşımı

4cloud.net.tr kişisel bilgi içermeyen datayı (Kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. 4cloud.net.tr 4Cloud İnternet Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Sti. markasıdır, ve kişisel bilgiler; bilgi veya promosyon amaçlı şirket bünyesindeki diğer siteler ile paylaşılabilir. Alınan hizmete bağlı olarak (SSL, domain, lisans vb.) 4cloud.net.tr kullanıcı bilgilerini tescil veya hizmetten yararlandırma işleminde kullanmak için 3. taraflar ile paylaşabilir. Burada paylaşımın amacı işlemin gerçekleşmesi için gerekli olan zorunlu bilgilerin ilgili taraf (kurum/firma) ile paylaşılmasıdır. Alan adı tescilinde ICANN kurallarına bağlı olarak 4Cloud whois bilgilerini ICANN ın zorunlu koştuğu ve belirleyeceği kurum veya firmalara iletebilir. Domain tescilinde; zorunlu olarak Domain Operatörüne aktarılan hesap ve whois bilgilerini Domain Operatörü kendi işleyişleri için kayıt edebilir ve işleyebilirler.

Hizmetlerimiz

  • Ekonomik Hosting
  • Reseller Hosting
  • Bulut Barındırma
  • Web Hosting
  • Sanal ve Fiziksel Sunucu Sağlama
  • Email Hosting

Gizlilik Politikamız Hakkında

Gizlilik Politikamız hakkında birkaç soruya cevap verdik.

Kullanıcı bilgileri korunuyor mu?

Evet, 4cloud.net.tr ve 4Cloud İnternet Hizmetleri tarafında yer alan bütün "Ad-Soyad, T.C. Kimlik Numarası, Telefon Numarası, Fatura Adresleri, E-Posta Hesapları, Şifreler ve diğer bütün kişisel bilgileriniz saklanmaktadır.

Kullanıcı tarafından onaylanmayan, sistemimize kayıt edilmemiş ya da edilmiş aktif/inaktif fark etmeksizin Kart bilgileriniz 4cloud.net.tr olarak saklanmamakta ve kayıt altına alınmamaktadır. Diğer olası durumlara karşı 128 BIT şifreleme teknolojisi ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Hayır, hiçbir şekilde bünyemizde bulunan kişisel bilgileriniz reklam, ticari amaç ile kullanılmamaktadır.