Fiziksel Sunucular

Tamamen yönetilebilir fiziksel sunucular. Yüksek performanslı fiziksel sunucularımızdan size uygun olanı seçin ve hemen sipariş verin. Sizleri bekletmeden 1 iş günü içerisinde teslim edelim.


 
 
 

Neden Fiziksel Sunucu?

Tamamen sizler için çalışan işlemcisiyle ram kapasitesiyle raid ayrıcalıklarıyla tamamen isteğinize göre konfigure edilmiş sunucular.

Yüksek Performans

Sanallaştırılmamış ve bütün imkanlarıyla beraber tamamen size ait bir sunucu düşünün. Performansı sizi de etkiler değil mi? Fiziksel sunucular sayesinde yüksek performansa sahip olursunuz ve fiziksel cihaz tamamen sizin yönetiminizde olur.

Tam Erişim

Sunucunuza yapmak istediğiniz bütün işlemlerde 7/24 teknik destek sağlıyoruz. Olası felaket durumlarında 7/24 ücretsiz KVM ve bunun yanında yüksek yapılandırma seçenekleriyle sizlere tam erişim imkanı sunuyoruz

Sanallaştırma İmkanı

Kiraladığınız fiziksel sunucuyu ihtiyaç oranlarınıza göre sanallaştırabilir dilerseniz ihtiyaçlarınızı karşılayabilir dilerseniz satışını yapabilir ve kâr elde edebilirsiniz.

SİZE UYGUN OLAN FİZİKSEL SUNUCUYU SEÇİN

Yüksek performanslı fiziksel sunucularımızdan size uygun olanı seçin ve hemen sipariş verin. Sizleri bekletmeden 3 iş günü içerisinde teslim edelim.

  *Aşağıda bulunan fiyatlara kdv dahil değildir.   **Bütün özellikleri bizleri arayarak konfigüre ettirebilirsiniz.
Paket İşlemci Ram Depolama Port - Erişim - Trafik IPv4 Adresi Fiyat #
Super Micro - E51 2x Intel Xeon E5-2620 v2 32GB DDR3 ECC 2x 240GB SSD 1Gbps - 100Mbps - Limitsiz /29 IPv4 Adresi ₺ 650/Aylık
Super Micro - E52 2x Intel Xeon E5-2650 v2 64GB DDR3 ECC 2x 500GB SSD 1Gbps - 100Mbps - Limitsiz /29 IPv4 Adresi ₺ 750/Aylık
Super Micro - E53 2x Intel Xeon E5-2650 v2 128GB DDR3 ECC 2x 1TB SSD 1Gbps - 100Mbps - Limitsiz /29 IPv4 Adresi ₺ 1250/Ay
Oem Rack - R7 Amd Ryzen 7 3800x 64GB DDR4 ECC 2x 500GB NVMe 1Gbps - 200Mbps - Limitsiz /29 IPv4 Adresi ₺ 1250/Ay
Oem Rack - I9 Intel Core i9 10850K 64GB DDR4 ECC 2x 1TB NVMe 1Gbps - 200Mbps - Limitsiz /29 IPv4 Adresi ₺ 2500/Ay

Aradığını bulamadın mı? Bize Sor!

YÜKSEK DDOS KORUMASI

Bütün IPv4 adreslerimizde gelebilecek ataklara karşı Layer 3, 4 ve 7 katmanlarında %99.9 DDoS Koruma garantisi sunuyoruz. Yurt Dışı ataklarda trafiğinizi Voxility, Serverius ve DDoS Guard üzerinden filtreliyoruz. Filtrelenemeyip ulaşan paketleri donanımsal Mikrotik ve Fortinet cihazlarımızda atak bazlı yazılan kurallardan geçirerek ek bir filtreleme yapıyoruz. Yurt içi gelen bütün ataklar da aynı şekilde donanımsal firewall cihazlarımız üzerinden filtrelenmekte.

Yüksek Uptime Garantisi

İstanbul'un kalbinde Tier 3 sertifikalı Veri Merkezimiz ve altyapımızın üst düzey cihazlardan oluşmasıyla birlikte sizlere yüksek UpTime garantisi sunuyoruz!

Yüksek Performans

Kiralanan cihazların tamamının periyodik bakımları ve güncellemeleri bilgili ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve asla aksatılmaz; maksat sizin işiniz aksamasın.

7/24 Teknik Destek

7/24 Destek politikamızca bizlere dilediğiniz zaman destek talebi üzerinden ya da destek hatlarımızdan ulaşabiliyor gereken teknik desteği tarafımızdan alabiliyorsunuz.

Sıksa Sorulan Sorular

Hosting alanında sıkça sorulan sorular hakkında karşılaştırma ve bir soru cevap bölümü hazırladık.

Fiziksel Sunucu Nedir?

Fiziksel sunucu tamamen donanımsal olarak sadece sizin için çalışan bileşenlerden oluşan Rackamount & Atx vb. kasalara sahip tam performanslı sunuculardır.

Paylaşımlı bir sunucuda paylaşımlı bir internet hattına sahip olacağınız için anlık kullanımlarınız sınırlandırılabilir. Aynı şekilde yüksek performans gerektiren cpu ve bellek kısmında da bellek ve cpular ayrılmış alan olarak kullanıldığı hatta bazı durumlarda cpular ortak kullanıldığı için yüksek performanslı işleriniz için fiziksel olmayan hizmetler yetersiz kalabilir.

Yüksek hat kullanımı, yüksek işlemler gibi yüksek kapasiteli bütün işler için alınabilir. Paylaşımsızdır tamamen size ait cpu, bellek ve disklere sahip olursunuz.

Sizlere ilgili firmaya göre değişmekle beraber paylaşımsız bir port sunulur ve bu port üzerinden internet erişimini alırsınız. Ayrıca genel kapasiteyle beraber sas diskler ssd diskler vb. özellikler paylaşımsız olarak sizlere sunulur. İşlemci ve bellekleriniz de aynı şekilde sadece sizin kullanımınız için çalışıyor olur.

Günlük ziyaretleri düşük olan hosting hizmetleri için kullanıyorsanız, anlık cpu tüketimi gerektirmeyen çalışmalar yapıyorsanız, yüksek oranlı upload ve download değerlerine sadece size özel paylaşımsız bir hatta ihtiyaç duymuyorsanız fiziksel sunucu kullanmanıza gerek yoktur.

VDS: Fiziksel sunucunun sanallaştırılması üzerine ortaya çıkan belirli sınırlandırılmıiş özelliklere sahip olabileceğiniz paylaşımlı/paylaşımsız seçenekli genel hosting hizmetidir. Fiziksel: Dilerseniz sanallaştırma yapabileceğiniz dilerseniz bütün kaynağı tek başınıza tüketebileceğiniz yüksek performanslı makinelerdir.

Sağlayıcıya göre değişmekle birlikte ddos korumasını sizler için hazırlayabilecek firmalar mevcuttur. Bizzat bizler gelişmiş ddos koruma modüllerimizle beraber Türkiye lokasyonlu sunucularımızda %99.99 erişilebilirlik süresini garanti ediyoruz.

Paylaşımlı hostinglerde belirli başlı oranda CPUları aynı makinede barınan bir ya da birden fazla hizmet sahipleriyle ortak kullanırsınız. Paylaşımsız hostingde size ayrılan cpu miktarı kadar paylaşımsız sadece size ait bir kullanım söz konusudur.


 
 
 

Hemen kendi web siteni oluştur!

7,99 /ay